Blog

Coaching dla przedsiębiorcy

Prowadzisz biznes i codziennie borykasz się z dylematami, których nie masz czasu dokładnie przeanalizować? Zatrzymaj się na chwilę, daj sobie trochę czasu na autorefleksję nad tym w jakim kierunku gnasz, czy to dobry kierunek, czy warto, czy jesteś szczęśliwy/a.

Daj sobie w Nowym Roku trochę czasu na analizę własnego JA, Twoich potrzeb i celów działania.

Zapraszamy Cię na sesje coachingowe, na których będziesz mógł zastanowić się nad własnymi potrzebami, możliwościami i decyzjami, jakie musisz podjąć.

Decydując się na min. 5 sesji, szóstą otrzymasz w prezencie.

Zapraszam do kontaktu!

Agnieszka:) kontakt@coachas.pl, kom: +48 668 027 012

Wakacje z Coachingiem

W wakacje masz więcej czasu dla siebie? Myślisz o zmianach? Planujesz nowe działania? Zatrzymaj się na chwilę i daj sobie czas na efektywną refleksję, bez podejmowania szybkich decyzji.

Zapraszam na wakacyjną sesję 🙂

Zapłacisz teraz mniej 🙂

Sesja telefoniczna – 80 zł, sesja stacjonarna – 100 zł.

Umów się 🙂 kontakt@coachas.pl, kom: + 48 668 027 012

Ukończenie Szkoły Coachów

szkola coachów
coach as

Ukończenie Szkoły Coachów grupy SET to dla mnie pierwszy krok do dalszej praktyki i budowania warsztatu jako coach. W czasie szkolenia zdobyłam wiedzę w zakresie praktyki pracy jako coach, niezbędnych narzędzi rozwojowych w pracy coacha, specyfiki procesu coachingowego itp.

W ciągu tych 60 godzin szkolenia zrealizowałam wiele zadań praktycznych, a także miałam możliwość uczestnictwa w mentor coachingu.

Dzięki dodatkowej praktyce poza szkołą, aktualnie mam już w moim dorobku ok 100 godzin sesji coachingowych.

Specjalizuję się w coachingu kariery, biznesowym i life coachingu.

Zapraszam na stronę Certyfikaty/Rekomendacje.

Ukończenie projektu rozwojowego dla przedsiębiorców we współpracy z Urzędem Miasta Poznania

referencje – coaching

W dniach od 26.11.2018-01.03.2019 realizowałam w urzędzie miasta Coaching dla przedsiębiorców.

Była to dla mnie niesamowita przygoda, ogromna dawka doświadczenia, możliwość poznania wielu ambitnych osób, którym mogłam pomóc, a także niezbędna praktyka do akredytacji.

Sesje realizowałam bezpłatnie dla przedsiębiorców.

Dziękuję za zaufanie!

Coaching w Centrum Zdrowia Rodziny w Kamionkach (Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna)

Serdecznie zapraszam na sesje coachingowe w Kamionkach.

W związku z nawiązaniem współpracy z Niepubliczną Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną, będę przyjmowała Klientów w każdy wtorek od 14.30 na ul. Mostowej 12 w Kamionkach.

Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna stanowi integralną część Centrum Zdrowia Rodziny, jednego z najdynamiczniej rozwijających się centrów zdrowia w okolicy.
Czytaj dalej „Coaching w Centrum Zdrowia Rodziny w Kamionkach (Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna)”

Narzędzie w coachingu – ANALIZA SWOT

Co to jest ANALIZA SWOT?

Zapewne słyszeliście o analizie SWOT wykorzystywanej w biznesie. Jest ona genialnym narzędziem w momencie planowania rozpoczęcia działalności. Oceniamy wtedy nasze MOCNE, SŁABE strony – czyli to co jest „wewnątrz” organizacji/ firmy oraz MOŻLIWOŚCI, ZAGROŻENIA, które dotyczą sytuacji/ okoliczności na zewnątrz firmy. Dokładnie w taki sam sposób wykorzystujemy analizę SWOT w coachingu, tylko rozpatrując kontekst CELU.

SWOT czyli:
– Strengths – silne strony
– Weaknesses – słabe strony
– Opportunities – możliwości, okazje
– Threats – zagrożenia

Czytaj dalej „Narzędzie w coachingu – ANALIZA SWOT”

Kontrakt w coachingu

Czym jest Kontrakt w coachingu?

Kontrakt jest niczym innym niż „umowa” między Klientem, a coachem mówiąca o tym jakiego rodzaju relacją jest coaching, jakie są założenia tej relacji, jakie są wzajemne obowiązki Klienta i Coacha. Jest on podpisywany z Klientem zawsze na początku procesu coachingowego. Ustalenie warunków realizacji coachingu jest bardzo ważne z wielu powodów.

Klient może nie rozumieć charakteru coachingu i mylić go z formą terapii lub doradztwa i ostatecznie zarzucać coachowi, że ten mu doradzał, albo wręcz odwrotnie. Należy więc zaznaczyć, że to Klient sam definiuje cel, realizuje go, a coach podąża za nim w procesie. JEGO procesie. Kolejnym niebezpieczeństwem jest brak zrozumienia, że coaching jest procesem, a nie jedną sesją. Oczywiście zdarza się, że klient realizuje cel podczas jednej sesji. Jednakże, należy poinformować Klienta, że w trakcie sesji, może on zmienić generalny cel i proces zaczyna się od początku. Pracując jako coach zapewne wiecie, że zdarza się to często. Istotną kwestią jest też ustalić wzajemne ” wymagania” czyli np. punktualność na sesji, otwarcie, zaangażowanie czy też specyfikę pracy coacha (czy ma być wspierający czy bardziej „pogłębiający i dociskający”). Czytaj dalej „Kontrakt w coachingu”

Coaching we współpracy z Wydziałem działalności gospodarczej w Poznaniu.

Miasto Poznań i Pani Agnieszka Śliwka z Studio Marki Brandsoul zapraszają na bezpłatne sesje coachingowe. Zapraszamy przedsiębiorców oraz osoby rozważające rozpoczęcie własnej działalności do skorzystania ze wsparcia w realizacji celów i określenia ich kierunku za pośrednictwem sesji coachingowej.

Coaching pomaga określać swoje rzeczywiste cele i pragnienia, wspiera rozwój i doskonalenie umiejętności, motywuje do przekraczania własnych ograniczeń, pozwala określać i realizować cele i pomaga stawać się coraz silniejszym, wierzącym w siebie człowiekiem.

Coaching nie jest doradztwem, ani formą psychoterapii. Coaching to relacja partnerska, która zakłada, że Klient jest osobą kompetentną i świadomą. Ma swoje cele i sam podczas sesji dąży do ich realizacji. Coach, jest dla niego wsparciem w procesie, podczas  realizacji celów, a jego narzędziami pracy jest aktywne słuchanie, umiejętne zadawanie pytań, odzwierciedlanie.

Czas trwania sesji: ok. 60 min.

Terminy: 6, 13, 18, 20 grudnia 2018 r.
2019 rok STYCZEŃ: 7.01, 10.01,17.01,18.01, 21.01, 25.01,30.01, 31.01

Miejsce: Urząd Miasta Poznania, Wydział Działalności Gospodarczej i Rolnictwa, ul. 28 czerwca 1956 r. nr 404

Zakres Coachingu: Moje cele biznesowe, rozpoczęcie własnej firmy, rozwój kariery, dylematy zawodowe

Warunkiem przeprowadzenia sesji jest zapoznanie się z kontraktem jaki uczestnik otrzymuje przed sesją drogą e-mailową i podpisanie go przed sesją. Osoba przystępująca do coachingu jest świadoma tego, że osoba przeprowadzająca coaching praktykuje, w celu uzyskania niezbędnych akredytacji, nie jest ona akredytowanym coachem, a zakres coachingu może obejmować wyłącznie założenie/prowadzenie działalności, rozwój firmy lub kariery. Coach może odmówić prowadzenia sesji w innej tematyce. Z coachingu nie mogą skorzystać osoby będące praktykującymi i certyfikowanymi coachami.

Sesję przeprowadzi: Agnieszka Śliwka – Trener, Coach, Marketing & Sales Advisor

Na sesje coachingowe obowiązują zapisy. Zainteresowane osoby proszone są o kontakt i rejestrację:

  • e-mailowo: ods@um.poznan.pl
  • telefonicznie: (61) 878 49 56, (61) 878 47 95
Umów się na sesję